KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16218154
nr 1621 8154
Johan Tirén
(1853-1911), Sverige
Teckning, Blyerts, Monogramsignerad. Bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Johan Tirén, svensk bildkonstnär född 1853, död 1911.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:20:41
20/5 11:15:00